Графік роботи

Понеділок
9:00 - 18:00
Вівторок
9:00 - 18:00
Середа
9:00 - 18:00
Четвер
9:00 - 18:00
П'ятниця
9:00 - 18:00
Субота
Вихідний
Неділя
Вихідний

Зір — те, без чого ніяк не можна обійтися. Тому, коли виникають проблеми, потрібно терміново лікуватися.

Офтальмологічний центр Visis Exlusive є найсучаснішою клінікою зору в Закарпатській області. Ми маємо власну мережу оптик в місті Мукачево. Новітнє обладнання допоможе провести якісне обстеження пацієнта будь-якого віку.

Наші основні переваги:

  • Відповідальність перед пацієнтами. У нас працюють найкращі спеціалісти, які проведуть повний цикл лікування: від огляду до повного вирішення проблеми. Ви будете в центрі уваги.
  • Наше обладнання відповідає світовим стандартам якості, і забезпечує діагностику та лікування на найвищому рівні.
  • Продукція має сертифікати якості.
  • Ми підберемо та виготовимо окуляри та лінзи, які найкраще Вам підійдуть.

Продукція, яку ви можете придбати в оптиці «Зір»

  • Контактні лінзи. Виготовляємо під Ваше замовлення. Для того, щоб отримати повну консультацію, звертайтеся за телефоном гарячої лінії. Наша продукція виробляється тільки з перевіреного матеріалу провідних європейських виробників.
  • Окуляри для лікування зору. Наші лікарі підберуть не тільки потрібні лінзи, але й оправу. Ви не тільки станете краще бачити, але і матимете модний аксесуар, котрий підійде до будь-якого стилю. Ваше замовлення виконаємо оперативно: від 30 хвилин!
  • Сонцезахисні окуляри. Здавалося б, такий аксесуар можна придбати дешево в будь-якому магазині. Однак, краще його замовити у спеціалістів. Наші окуляри захистять Ваші очі в період літньої спеки, а також будуть мати гарний вигляд.
  • Аксесуари для сну та відпочинку. Учені довели, що найкраще засинати зі спеціальною пов'язкою на очах. Вона захистить від сторонніх факторів, які заважають спокійно поринути в сон.

Крім оптики в Мукачево, «Зір» на Духновича пропонує й інші послуги з лікування зору:

Оптика в Мукачево — запорука здоров'я Ваших очей! Звертайтеся, і ми з радістю Вам допоможемо подолати будь-які проблеми з зором!

Ваше зір в надійних руках!

Якщо у Вас виникли будь-які запитання, зв’яжіться з нами за номером +38 (050) 166 08 14