хвороба Розлади зору в дитинстві призводять до сліпоти в зрілому віці, тому потрібно завчасно позбавитися від небезпечних захворювань. Лікування «ледачого ока» в Мукачеві здійснять спеціалісти нашого центру з використанням новітніх технологій.

Види амбліопії

Амбліопія — це хвороба, яка поступово призводить до погіршення зору внаслідок функціонального розладу зорового аналізатора. За часом появи захворювання розрізняють вроджену амбліопію та набуту. Набута має декілька форм.

  1. Анізометрична — з’являється, коли одне око бачить краще, ніж інше (різниця понад 3 діоптрії).
  2. Обскураційна — одне око не може передавати інформацію через вроджену аномалію чи хворобу (помутніння рогівки, катаракта).
  3. Страбізматична — косоокість, через яку мозок обробляє інформацію лише з одного ока.
  4. Істерична — розвивається на фоні нервових розладів.
  5. Рефракційна — з’являється в разі некоригованого заломлення світлових променів; око бачить розмиту картинку.

Причини виникнення хвороби "ледаче око"

Захворювання виникає, коли мозок не хоче або не може опрацювати інформацію, яка надходить від одного з органів зору. Найчастіше амбліопія з’являється через косоокість: мозок отримує два різних зображення, але фізично може опрацювати лише одне. Друга картинка не опрацьовується, тому око стає «непотрібним».

У дорослих «ледаче око» з’являється через травму очного яблука, помутніння кришталика чи опущення повіки. У дітей — унаслідок несвоєчасного лікування косоокості чи вроджених проблем органів зору.

Діагностика та лікування амбліопії в Мукачеві

Основними симптомами амбліопії являються:

  • Часті головні болі.
  • Підвищена стомлюваність очей.
  • Проблеми з фокусуванням на об’єкті.
  • Мимовільні коливальні рухи очами.
  • Звичка заплющувати одне око, розглядаючи об’єкт.

Діагностувати й здійснити ефективне лікування амбліопії в Мукачеві допоможуть спеціалісти офтальмологічного центру Vizis Exclusive.

Спочатку здійснюють коротке опитування, з’ясовують, чи є скарги. Аналізують показники гостроти зору кожного ока за допомогою дошки з літерами або знаками. Лікар досліджує швидкість зміни точки фокусу, синергію очей.

Усувається причина появи захворювання, далі спеціалісти центру коригують навантаження за допомогою оклюзії — цілковито закривають робоче око.

Лікар призначає окуляри, одне скло яких заклеюють, щоб дитина не використовувала «сильне» око для орієнтування в просторі. Такі умови змушують мозок задіяти «слабке» око, що поступово вирівнює зір і здатність бачити глибину об’єктів.

Ціна на лікування хвороби "ледаче око" в Мукачеві

Про тривалість лікування хвороби «ледаче око» та його ціну в Мукачеві ви можете дізнатися за контактним номером телефону, електронною поштою або безпосередньо в нашому центрі.

Якщо у Вас виникли будь-які запитання, зв’яжіться з нами за номером +38 (050) 166 08 14