Хоча б один раз на рік потрібно проходити обстеження в офтальмолога, щоб своєчасно виявляти проблеми із зором. І тим більше слід записатися на прийом до фахівця, якщо зорові порушення стали очевидними. Можливо, вам знадобляться окуляри. Отримати професійну консультацію досвідченого окуліста і замовити виготовлення окулярів у Мукачево можна в Vizis exclusive — першому приватному офтальмологічному центрі на Закарпатті.

виготовлення окуляр в Мукачево

Три переваги виготовлення окуляр в центрі Vizis exclusive

ВАЖЛИВО! При неправильному підборі оптики неможливо забезпечити хороший зір. Крім того, носіння таких окулярів може призвести до перевтоми очей, головного болю і погіршення працездатності. Тому офтальмологічне обстеження і виготовлення окулярів слід довірити досвідченим фахівцям.

У нашому центрі працюють одні з найкращих у країні спеціалістів. Завдяки великій практиці, регулярному підвищенню кваліфікації, використанню передового устаткування та оптики від відомих виробників ми:

  1. Працюємо з замовленнями будь-якої складності.
  2. Забезпечуємо оперативне виготовлення окулярів (усі роботи займають 1–2 години).
  3. Надаємо гарантії на всі вироби (гарантійні зобов'язання від виробника — 3 роки).

З’ясувати всі деталі замовлення та записатися на діагностику можна за телефоном або через сайт.

Окуляри для зору під замовлення в Мукачево

Щоб отримати «правильні» окуляри, насамперед потрібно, щоб лікар-офтальмолог перевірив поточний стан очей і зору. Для діагностики в центрі Vizis exclusive використовуються перевірені технології та сучасне безпечне обладнання. Процедура перевірки гостроти та загального стану зору займає близько пів години.

За результатами обстеження офтальмолог виписує рецепт, у якому вказуються індивідуальні дані пацієнта, призначення окулярів та рекомендована оптична сила лінз. Окуляри можуть бути призначені для постійного носіння, для роботи за комп'ютером, для читання та інших потреб. Ви можете звернутися до Vizis exclusive зі своїм, раніше отриманим рецептом або пройти діагностику на місці.

окуляри для зору в Мукачево

При підборі окулярів для зору під замовлення в Мукачево також визначається їхній оптимальний розмір (це важливо для комфортного носіння).

Пацієнту пропонується самостійно вибрати оправу за матеріалом, формою, кольором, дизайном.

Процес виготовлення окулярів включає такі етапи:

  • вибір оправи і видалення з неї демолінз;
  • високоточне сканування параметрів для ідеальної відповідності оправи та лінз;
  • підбір оптичних лінз згідно з приписами лікаря;
  • обробка лінз;
  • встановлення готових лінз в оправу.

Пацієнт зазвичай може забрати готові окуляри в день замовлення. Підсумкова вартість виробу визначається індивідуально і включає ціну вибраної оправи, двох лінз та роботу. Оплата здійснюється до початку виготовлення оптики. Собівартість окулярів може суттєво відрізнятися залежно від типу вибраних комплектуючих (наприклад, лінзи зі спеціальним покриттям обійдуться дорожче).

Замовляйте виготовлення окулярів за телефоном +38 (050) 166 08 14

Або записуйтесь на прийом до офтальмолога, щоб вибрати потрібні окуляри.

Якщо у Вас виникли будь-які запитання, зв’яжіться з нами за номером +38 (050) 166 08 14