До мікрохірургії ока належать всі оперативні втручання, спрямовані на усунення патологій або захворювань органів зору. Найчастіше це видалення катаракти, лікування глаукоми, корекція міопії, терапія сітківки. Завдяки високій кваліфікації хірургів-офтальмологів, застосуванню інноваційних технологій і сучасного обладнання в центрі мікрохірургії ока «Vizis Exclusive» в Мукачеві проводяться складні операції, які деякі колеги досі вважають неможливими.

Лікування катаракти

При помутнінні кришталика єдиний варіант лікування – заміна його штучним. Після операції зір відновлюється практично повністю. Заміна кришталика – одна з найбезпечніших у світі операцій, так що хвилюватися не варто.

 

Лікування глаукоми

Залежно від показань застосовуються лазерні технології (ірідектомія, трабекулопластика) або мікрохірургічне втручання (трабекулектомія, віскоканалостомія, установка шунтуючих пристроїв).
Перед будь-яким видом втручання слід пройти призначені лікарем центру мікрохірургії ока аналізи та обстеження. Зробити це можна в Мукачеві або в населеному пункті за місцем проживання.

5 переваг центру мікрохірургії ока «Vizis Exclusive»:

- Високий рівень кваліфікації хірургів. Наші фахівці постійно проходять стажування за кордоном, беруть участь у професійних конференціях. Лікарі клініки навчались в Італії, Індії, Данії, Франції, Австрії, Туреччині, Іспанії, Великій Британії.

- Сучасне обладнання виробництва США, Швейцарії, Японії, Європи.

- Багатий досвід. З 2006 року наші фахівці провели тисячі успішних операцій.

- Сучасний підхід до оперативного та терапевтичного лікування.

- Пацієнтам доступні хірургія одного дня.

Працюємо з різними віковими категоріями пацієнтів – від молодих людей старше 18 років (при травмах – молодших) до пацієнтів похилого віку, діти з 4-х років.

Доступні ціни на мікрохірургію ока в Мукачеві в центрі Vizis Exclusive

Дізнатися орієнтовні ціни на мікрохірургію ока в Мукачеві, приблизну тривалість перебування в клініці, записатися на попереднє обстеження можна за телефонами:

+38 (03131) 4-30-33

+38 (050) 166-08-14

«Vizis Exclusive» – єдиний центр у Закарпатській області, який забезпечує найвищу якість офтальмологічних послуг.

Телефонуйте!

Якщо у Вас виникли будь-які запитання, зв’яжіться з нами за номером +38 (050) 166 08 14