Далекозорість (гіперметропія) – це патологічний стан зорової системи, при якому спостерігається зниження гостроти зору при погляді на близько розташовані предмети. Причина цього – скорочена форма очного яблука, через яку фокусування променів здійснюється не на сітківці, а позаду неї, і зображення виходить розпливчастим. У людей старшого віку гіперметропія може виникати через втрату еластичності кришталика ока.

Лікування далекозорості у дітей і дорослих в Мукачеві успішно проводять висококваліфіковані спеціалісти офтальмологічного центру «Vizis Exclusive».

Ступені далекозорості

Розрізняють три ступеня далекозорості:

  1. Слабка (до +2 дптр), при якій можуть з’являтися труднощі при читанні дрібного тексту, швидка втомлюваність і запаморочення при тривалій роботі за комп’ютером.
  2. Середня (+2…+4 дптр), при ній виникають відчуття втоми й болю в очах, запаморочення, зниження гостроти зору.
  3. Сильна (від +4 дптр), коли пацієнту доводиться постійно носити окуляри або контактні лінзи, він швидко втомлюється при будь-якій зоровій роботі, скаржиться на головний біль і слабкість.

Методи апаратного лікування далекозорості

Для точної постановки діагнозу використовуються такі методи діагностики, як візометрія, тонометрія, рефрактометрія, УЗД очей тощо. На основі всебічного обстеження наші спеціалісти здійснюють лікування далекозорості, ціна на яке в Мукачеві буде залежати від обраного методу.

Ми пропонуємо наступні види корекції:

  • оптичну (за допомогою окулярів або контактних лінз);
  • лазерну, при якій покращання зору відбувається завдяки зміні форми роговиці.

Дітям виконується апаратне лікування далекозорості в Мукачеві, яке передбачає великий комплекс процедур, спрямований на покращання процесів обміну в усіх структурах ока.

Профілактика та лікування далекозорості у дітей в Мукачеві

Зазвичай у дітей далекозорість є варіантом норми і з часом минає без якогось особливого лікування. Однак, якщо після досягнення дитиною 10 років симптоми гіперметропії не зникають, необхідно звернутися до офтальмолога.

Профілактика

Для того щоб запобігти появі й розвитку гіперметропії, необхідно:

  • робити гімнастику для очей;
  • правильно організувати освітлення робочого місця;
  • вести здоровий спосіб життя.

Виконання цих нескладних правил є ефективною профілактикою далекозорості.

Якщо у Вас виникли будь-які запитання, зв’яжіться з нами за номером +38 (050) 166 08 14