Видалення катаракти ока

Катаракта - помутніння кришталика. Якщо катаракта є, вона буде прогресувати і далі. Сьогодні клініка Vizis пропонує хірургічне видалення катаракти за малотравматичними сучасним технологіям (факоемульсифікація), при застосуванні яких частка ризику зведена мінімуму. Тому операцію по екстракції катаракти рекомендується проводити, не чекаючи дозрівання катаракти і значного погіршення зору. Видалення катаракти на ранніх стадіях завжди протікає легше як для хірурга, так і для пацієнта.

Симптоми катаракти

Часткове помутніння кришталика - в зображенні з'являються каламутні ділянки
Зниження якості зору - складності читання, розпізнавання осіб
Повний помутніння кришталика - стадія, коли видалення катаракти є терміновим, відсутність «контурного» зображення, пацієнт бачить тільки кольорові світлові плями

 

Здоровий кришталик дозволяє всім частинам сітківки отримувати чітке зображення. в результаті зображення знаходиться поза фокусом

Мутний кришталик розсіює світло, в результаті зображення розмито. Потрібна операція з видалення  катаракти - заміні пошкодженого кришталика на штучний.
                                                                                    

 

 

 

 

Різні можливості і хороші прогнози

На сьогоднішній день фармацевтичними компаніями пропонується велика кількість лiкiв, але всі вони можуть лише трохи загальмувати прогресування катаракти. Якщо катаракта є, вона буде прогресувати і далі. Єдиним ефективним засобом позбавлення від проблеми є операція. Не варто чекати дозрівання катаракти і втрати зору, краще звернутися в нашу клініку для підбору оптимального методу лікування і отримання максимального результату! У більшості випадків вдається повністю відновити зір.

Оперативне лікування катаракти.

Коли зір знижено на 30% і більше, застосовується  факоемульсифікація катаракти - видалення кришталика через сверхмалі, до 1,5-2 мм, розрізи шляхом дроблення за допомогою ультразвуку .Тому операцію рекомендується проводити, не чекаючи дозрівання катаракти і значного погіршення зору. Операція на ранніх стадіях завжди протікає легше як для хірурга, так і для пацієнта. 


Безпека, безболісність і швидке відновлення після операції

Клініка Vizis пропонує видалення катаракти з допомогою малотравматичних сучасних технологій, при застосуванні яких частка ризику зведена мінімуму. Суть операції полягає в тому, щоб через маленький розріз, або, скоріше, прокол, увійти всередину очі, видалити каламутний кришталик, зберігши його рідну капсулу, яку він покритий з усіх боків, і в цю капсулу поставити штучний кришталик.

Кращим і безпечним інструментом, здатним акуратно видалити каламутний кришталик через такий маленький розріз, є спеціальний ультразвуковий інструмент - факоемульсифікатор. Ми використовуємо найбільш перевірені і відомі кришталики американської фірми Alcon. Одне з основних властивостей сучасних кришталиків - здатність згортатися в тонку трубочку, щоб пройти через маленький прокол і потім розвернутися в оці в повноцінну лінзу.

Особливості операції з видалення катаракти

безкровна і безшовна (не використовується скальпель, кришталик віддаляється через мікропрокол),
безболісна (анестезія - місцева, під постійним наглядом досвідченого анестізіолог, пацієнт знаходиться в повній свідомості)
швидка (операція триває близько 10 - 15 хвилин)
амбулаторна - пацієнт їде додому через 3 години після операції),
безпечна (сучасне обладнання дозволяє видалити кришталик через мікропрокол)
не вимагає тривалого часу на реабілітацію (період відновлення - від 1 до 3 днів), в цей же день, дотримуючись рекомендацій лікаря, пацієнт повертається до звичного способу життя без істотних фізичних чи зорових обмежень.

Єдиний спосіб позбавитися хвороби – хірургічне втручання. Фахівці клініки «Vizis Exclusive» займаються діагностикою та лікуванням катаракти в Мукачево з 2006 р.

Мікрохірургія катаракти в Мукачеві – ефективне лікування захворювання

Офтальмологічний центр «Vizis Exclusive» спеціалізується на мікрохірургії катаракти в Мукачево і має все для ефективного лікування:

• новітнє обладнання з США, Швейцарії та Японії;
• висококваліфікованих лікарів, які проходили стажування в провідних медичних установах Європи;
• доброзичливу атмосферу, високі стандарти обслуговування.

Операція з видалення катаракти та заміни кришталика штучною лінзою займає до 20 хвилин під місцевим наркозом. Того ж дня пацієнт повертається додому, а реабілітаційний період триває 2-3 дні.

Більш детальну консультацію щодо лікування катаракти та ціни в Мукачево на цю процедуру ви отримаєте у лікарів офтальмологічного центру. Запишіться на прийом за телефонами +38 (03131) 4-30-33, +38 (050) 166-08-14 або через форму на сайті.

Якщо у Вас виникли будь-які запитання, зв’яжіться з нами за номером +38 (050) 166 08 14