Лікуванням захворювань очей і відновленням зору в ранньому віці займається дитяча офтальмологія. У Мукачеві обстеження і лікування маленьких пацієнтів з 2006 року виконують професійні дитячі офтальмологи клініки «Vizis Exclusive». Завдяки наявності сучасного обладнання і високому рівню кваліфікації наші лікарі ефективно обстежують і лікують навіть немовлят.

Регулярні огляди дитячого окуліста нашої клініки в Мукачеві – це гарантія виявлення порушень у роботі зорового апарату ще на стадії його формування. Чим раніше діагностовано захворювання, тим більше шансів відновити зір до зрілого віку, уникнути необхідності носити окуляри, контактні лінзи або робити операцію.

Сучасні методики корекції та стимуляції зору, які застосовують наші дитячі офтальмологи в Мукачеві, забезпечують відмінні результати лікування короткозорості, далекозорості, які лише почали розвиватися, покращують зір, у деяких випадках дозволяють відмовитися від окулярів або лінз зовсім або використовувати менше «допоміжних» діоптрій. Лікарі навчають дітей профілактичним заходам, які допомагають зберегти зір відмінним на довгі роки.

Консультація дитячого офтальмолога в Мукачеві – 7 причин звернутися до нас

Консультація дитячого офтальмолога в Мукачеві – це:

- Індивідуальний підхід до кожної дитини;

- Своєчасна діагностика та ефективне лікування захворювань. До 18 років застосовуються тільки безопераційні методики (виняток – травма);

- Сучасне обладнання виробництва США, Швейцарії, Японії, Європи;

- Багатий досвід роботи;

- Комплексний підхід до лікування і профілактики;

- Найвищий клас офтальмологічних послуг. Лікарі клініки пройшли навчання в Італії, Індії, Данії, Франції, Австрії, Туреччині, Іспанії, Великій Британії, тому використовують найсучасніші ефективні методики відновлення і стимуляції зору.

- Апаратне лікування зору в дітей виконується на сучасному обладнанні, в Закарпатській області доступному тільки в нашому центрі. Працюємо з дітьми від 4-х років.

Прийом дитячого окуліста в Мукачеві в «Vizis Exclusive»

Записатися на прийом дитячого окуліста «Vizis Exclusive» в Мукачеві можна в будь-який час доби в режимі онлайн або з 9:00 до 16:00 в будні дні за телефонами: +38 (03131) 4-30-33, +38 (050) 166-08-14. Онлайн-заявка вважається підтвердженою тоді, коли вам передзвонить адміністратор.

Приходьте!
 

Якщо у Вас виникли будь-які запитання, зв’яжіться з нами за номером +38 (050) 166 08 14