дистрофія сітківки ока Проблеми з очами в дитинстві можуть призвести до сліпоти в зрілому віці, тому потрібно вчасно діагностувати хворобу. Лікування дистрофії сітківки у дітей у Мукачеві здійснюють спеціалісти центру Vizis Exclusive.

Дистрофія сітківки — це незворотне захворювання дегенеративного характеру, яке викликає руйнування тканин сітківки й стрімке зниження гостроти зору.

Види дистрофії:

  • спадкова,
  • набута.

Спадкова за місцем виникнення буває центральною чи периферійною. Центральна дистрофія характерна для літніх людей. Периферійна є наслідком ускладнення після травми, запалення сітківки, судинної оболонки очного яблука або інших загальних захворювань. Діагностуванням і лікуванням дистрофії сітківки в Мукачеві займається офтальмологічний центр Vizis Exclusive.

Причини виникнення дистрофії сітківки у дітей

Дистрофія сітківки у дітей має генетичне походження (за домінантним геном) або викликана загальними хворобами, зокрема, діабетом, гіпертонією, захворюваннями нирок. Якщо у дитини від народження діагностовано увеїт або короткозорість, то на тлі цих розладів може виникнути дистрофія, якщо не усунути проблеми вчасно.

Поступове погіршення зору провокує появу неприємних наслідків:

  • тунельний зір або поява темних плям;
  • проблеми з орієнтацією в просторі вночі, погіршення нічного зору;
  • негативна реакція на яскраве світло;
  • викривлене бачення об’єктів;
  • погане розпізнавання кольорів.

Якщо у вашої дитини з’явився хоча б один симптом — негайно зверніться по консультацію та лікування дистрофії сітківки ока в наш центр у Мукачеві.

Лікування дистрофії сітківки ока в Мукачеві

схема впливу дистрофії сітківки на роботу окаПрогресування хвороби зупиняє периферійна лазерна коагуляція. За допомогою лазерного променя тканини сітківки нагріваються й згортаються, що запобігає відшаруванню в майбутньому. Процедура зміцнює сітківку й дає змогу лікарям спрямувати зусилля на корекцію зору. Відновити ушкоджені клітини сітківки неможливо, тому тривалість реабілітації залежить від стадії хвороби.

Якщо у ваших рідних була дистрофія сітківки, то дитині потрібно регулярно проходити обстеження у дитячого офтальмолога. Профілактика полягає у своєчасному лікуванні загальних хвороб і захворювань очей.

Доступна ціна на лікування дистрофії сітківки в Мукачеві

Пройти лікування дистрофії сітківки, дізнатися ціну в Мукачеві можете за контактним номером телефону, електронною поштою або безпосередньо в нашому центрі в робочий час.

Якщо у Вас виникли будь-які запитання, зв’яжіться з нами за номером +38 (050) 166 08 14