Процедура комп'ютерної томографії в МукачевоОптична когерентна томографія (ОКТ) виявляє хвороби очей на початковій стадії, надає точну інформацію про стан сітківки без хірургічного втручання. Пройти оптичну когерентну томографію в Мукачеві ви можете в офтальмологічному центрі Vizis Exclusive.

ОКТ — метод дослідження ока інфрачервоним випромінюванням: короткі хвилі світла відбиваються від тканин та утворюють багаторівневе детальне зображення. Обладнання й особливості збирання даних Діагностика очей здійснюється за допомогою томографа, який показує мікроскопічні деталі тканин і «розшаровує» око. Лікар бачить сітківку в поперековому розрізі, виявляє ушкодження кожного прошарку чи діяльність патогенних організмів.

Переваги комп'ютерної томографії сітківки ока

Оптична когерентна томографія в 15 разів чутливіша за ультразвукове діагностування ока. Це дає змогу на початковому етапі виявити захворювання сітківки чи зорового нерва й почати лікування. ОКТ використовують тільки для зондування прозорих тканин: скловидного тіла, сітківки, роговиці. Світло проникає на 2 мм у середину непрозорих шарів і розсіюється, тому не дає змоги вивчати задню частину очного яблука.

Ультразвук проникає через усі тканини ока й відбивається від кісток. Отримана картинка позбавлена дрібних деталей, однак дає змогу вивчати недоступні для світла ділянки.

Процедура ОКТ в Мукачеві в центрі Vizis Exclusive

Показання

ОКТ в Мукачеві призначають у таких випадках:

 • потреба в лазерній корекції зору;
 • потреба в кератопластиці;
 • відшарування сітківки ока;
 • макулярні набряки чи розриви;
 • тромбози;
 • атрофія зорового нерва;
 • глаукома;
 • кератит;
 • діагностика імплантованого штучного кришталика.

Як відбувається процедура?

Пацієнт сідає навпроти томографа й фокусує погляд на окремій точці. Апарат декілька разів сканує сітківку ока, обробляє дані й порівнює їх з базовими показниками. Лікар вивчає дані й визначає діагноз.

Попередня підготовка не потрібна. Тривалість процедури не перевищує 20 хвилин.

Ціна на ОКТ сітківки ока в Мукачеві

Пройти комп'ютерну томографію сітківки ока в Мукачеві без зайвих витрат можна в клініці Vizis Exclusive.

 1. ОКТ макули одного ока — 500 грн.
 2. ОКТ зорового нерва одного ока — 500 грн.
 3. ОКТ сітківки обох очей — 750 грн.

Записатися на прийом ви можете за телефоном або безпосередньо в нашому центрі в робочі години. У нас працюють кваліфіковані спеціалісти, які здобували освіту в країнах Західної Європи. Пройдіть ОКТ сітківки ока за низьку ціну в Мукачеві й збережіть своє здоров’я.

Якщо у Вас виникли будь-які запитання, зв’яжіться з нами за номером +38 (050) 166 08 14