Лазерна корекція зору - сучасна високотехнологічна безпечна, безболісна, нетравматичний і швидка процедура, що дозволяє виправити зір при проблемах рефракції (короткозорість, далекозорість та астматізм) і назавжди позбутися від необхідності носити окуляри і лінзи. Лазерна корекція зору триває всього кілька хвилин і не накладає ніяких обмежень на подальший спосіб життя, фізичні навантаження і активність пацієнта.

Повне відновлення зору - швидко, безболісно і безпечно

Лазерна корекція зору проводиться за допомогою ексимерного лазера, промінь якого, як би шліфуючи, мікронів змінює кривизну, а значить і оптичну силу рогівки, виправляючи таким чином рефракцію ока і позбавляючи пацієнта від короткозорості, далекозорості та астигматизму.

Методики лазерної корекції зору в клініці Vizis Exluzive

У нашій клінці лазерна корекція зору проводиться тільки за допомогою сучасного високоточного і надійного устаткування швейцарського, німецького і японського виробництва - китайського або імпортозаміщення.

Клініка лазерної корекції зору Vizis Exlusive використовує апробовані надійні методики:

ЛАСИК  - Класична лазерна корекція з впливом в стромі рогівки

ЛАСІК- лазерний спеціалізований кератомілез - класична операція для інтрастромальний (глибокої) лазерної корекції зору, при якій спеціальним мікрохірургічним приладом - микрокератомом, попередньо формують поверхневий клапоть рогівки, що дозволяє працювати до лазерного випромінювання на поверхні рогової оболонки, а в її глубіне.

Метод корекції LASIK значно скорочує період набору гостроти зору і післяопераційного дискомфорту в порівнянні з операціями ЛАСЕК і ФРК, де лазерна дія відбувається на поверховості рогівки. Повне відновлення зору відбувається протягом 5-7 днів.

ЛАСЕК -Лазерна корекція з впливом на поверхні рогівки

ЛАСЕК (LASEK) - лазерний субепітеліального Кератоектомія, при проведенні якої вплив лазерного випромінювання проводиться на поверхні рогівки.

По суті ЛАСЕК є удосконаленою технологією ФРК. Має обмеження до застосування у випадках корекції складних видів рефракції, включаючи астигматизм, міопію вище 4 Д, гіперметропія .

Після проведення цього виду корекції необхідний деякий період часу на відновлення зору - від 1 до 3-4-х тижнів

 

Переваги лазерної корекції зору в центрі VIZIS EXLUSIVE

Лазерна корекція зору - це процедура:
• безболісна - перед операцією в око закопуються краплі, що забезпечують місцеву анестезію; під час процедури ніякого болю пацієнт не відчуває, єдині неприємні відчуття у вигляді пощипування і відчуття піску в очах у ряду пацієнтів можуть з'являтися протягом години-двох після операції, коли анестезія починає "відходити"
• швидка - процедура займає близько 10 хвилин, по 5 хвилин на кожне око
• безпечна - ми використовуємо тільки високоточне сучасне надійне обладнання німецького (SСHWIND) і японського (NIDEK) виробництва, яке оснащено інтелектуальною системою стеження, що реагує в тому числі на нештатні ситуації, наприклад, якщо пацієнт випадково сіпнеться або переведе погляд - на результаті це не відіб'ється
• безкровна і безшовна - на відміну від операцій за допомогою "насічок", які проводили в вісімдесятих в інституті мікрохірургії ока ім. Федорова, при лазерної корекції зору не використовується скальпель і не робиться надрізів, що зменшують міцність рогівки
• швидке відновлення - при проведенні корекції методиками з впливом в стромі рогівки (РЕІК і ЛАСИК), гострота зору значно підвищується вже в перші години після операції і вже можна дивитися телевізор, при ЛАСЕК - протягом декількох днів; через пару днів ви вільно зможете користуватися комп'ютером, водити машину; лише тільки користуватися басейном і сауною, а також займатися потенційно травматичними видами спорту не рекомендується протягом місяця після операції

Стабільність результату в майбутньому

Якщо короткозорість НЕ прогресувала як мінімум протягом року до проведення операції, лазерна корекція зору дозволяє назавжди позбутися від необхідності носити окуляри або контактні лінзи. Ефект операції сам по собі стабільний, оскільки змінюється оптична сила передньої поверхні ока. Кращим підтвердженням стабільності ефекту корекції служать наші пацієнти, виправити зір в клініці Vizis вже більше 10 років тому.
Лазерна корекція зору дозволяє повністю відкоригувати навіть високі ступені таких проблем рефракції, як короткозорість і астигматизм, і істотно поліпшити зір при далекозорості.
У більшості випадків офтальмологів нашого центру лазерної корекції зору вдається повністю відновити зір. У тих же випадках, коли операція на очі протипоказана, або не може забезпечити необхідного результату, ми пропонуємо пацієнтам інші варіанти хірургічної корекції зору - імплантацію всередину очі факічних лінз або заміну кришталика. У будь-якому випадку, ми зробимо все можливе, щоб домогтися максимально можливого результату.
Якщо Вам вже більше 18 років і менше 45, ви погано бачите і все ще ходите в окулярах або лінзах, саме час задуматися про можливості, які дарує нам сучасна медицина і дозволити собі вести активний спосіб життя - займатися активним (футбол, теніс, волейбол) і навіть екстремальним (гірські лижі, серфінг, альпінізм, дайвінг) спортом, плавати і купатися, їздити за кермом авто чи байка - без незручностей, стиснений і обмежень, які неминуче тягнуть за собою аксесуари з минулого століття - окуляри і лінзи

Відсутність обмежень у майбутній активності і навантаженнях

Відразу ж після лазерної корекції зору зорове навантаження ніяк не обмежується, навпаки, рекомендується в повній мірі "навантажувати" свої очі і тренувати очні м'язи, щоб вони навчилися ефективно працювати в нових умовах. Дуже бажано в міру своїх можливостей дивитися телевізор, працювати на комп'ютері, читати. Рекомендується лише частіше давати відпочинок очам, оскільки після операції вони схильні до більш швидкому перевтоми.
Якщо у вас не було обмежень по фізичному навантаженні до операції, по і після лазерної корекції зору їх у вас не буде. Як правило, обмеження фізичного навантаження рекомендується тільки тим пацієнтам, яким до операції було проведено лазерне зміцнення сітківки.
Все, що потрібно обмежити після лазерної корекції зору, це сауну, лазню і басейн протягом 2-4 тижнів і командні види спорту, щоб уникнути травм і інфекцій (дівчатам - використання косметики для очей).

Протипоказання до операції по корекції зору лазером

Тимчасові
• запальні захворювання очей (корекція проводиться після лікування)
• прогресуюча короткозорість (спостереження, при необхідності - склероукрепляющая операція, лазерна корекція проводиться при стабілізації)
• дистрофічні зміни сітківки: розриви, стоншування ... (після процедури зміцнення сітківки, лазерної коагуляції сітківки, можливе проведення корекції)
• вагітність і період годування груддю дитину (лазерна операція можлива після завершення годування грудьми)
Абсолютні (постійні)
• амбліопія високого ступеня
• атрофія зорового нерва
• глаукома
• катаракта (придбана)
• кератоконус
• недостатня товщина рогівки
• відшарування сітківки (клінічна)
• цукровий діабет (розвинена стадія)
• системні захворювання сполучної тканини
• єдиний бачить око
Ексімерлазерних операції по корекції зору відповідають найсуворішим правилам асептики, а використання тільки одноразових інструментів і витратних матеріалів повністю виключають перенесення інфекції між пацієнтами. Саме тому в нашій клініці для проведення ексімерлазерной корекції аналізи не потрібні, що спрощує для пацієнтів підготовку до операції і є перевагою перед іншими офтальмологічними центрами, де інструменти стерилізуються. Звичайно, для інших видів хірургії збір аналізів і висновки інших фахівців необхідні

Лазерне лікування – найефективніший і безпечний метод відновлення зору. В Мукачеві цим професійно займаються кваліфіковані фахівці-офтальмологи «Vizis Exclusive». Після процедури наші пацієнти назавжди позбуваються контактних лінз та окулярів, у складних випадках – суттєво покращують якість зору.

Втручання виконується так званим холодним променем лазера. Корекція оптики ока дає можливість сфокусувати падаючі промені світла безпосередньо на сітківці. В результаті, зображення навколишніх предметів стає чітким.

Ефективне лазерне відновлення зору в Мукачеві в центрі «Vizis Exclusive»

Дізнатися орієнтовні ціни на лазерну корекцію зору в клініці «Vizis Exclusive» в Мукачеві можна за телефонами:

+38 (03131) 4-30-33, +38 (050) 166-08-14.

Записуйтеся онлайн або телефонуйте!

Якщо у Вас виникли будь-які запитання, зв’яжіться з нами за номером +38 (050) 166 08 14