Сітківка – це внутрішня оболонка очей, яка складається з фоторецепторів і нервових клітин. Вона відповідає за повноту і чіткість зображення, яке очні нерви передають до головного мозку. При захворюваннях сітківки погіршується зір, перед очима «літають мушки», «плавають точки», губляться поля зору. У Мукачеві лікуванням сітківки ока займаються професійні офтальмологи клініки «Vizis Exclusive».

Лікування сітківки в Мукачеві в залежності від причини захворювання

Щоб почати ефективне лікування сітківки, наші фахівці в Мукачеві діагностують причину захворювання. Спричинити проблеми з сітківкою можуть:

- травми очей, головного мозку, зокрема які сталися під час пологів;

- вроджені (спадкові) зміни;

- захворювання очей, розлади в функціонуванні органів ока;

- запальні процеси в очах, оточуючих тканинах;

- системні хвороби організму, наприклад, цукровий діабет, серцево-судинні хвороби;

- стреси, наслідки оперативних втручань;

- порушення кровопостачання сітківки (розширені, звужені, ущільнені, закупорені судини).

Фотокоагуляція сітківки та інші методи лікування в центрі Vizis Exclusive

У нашій клініці в Мукачеві лікування очей виконується оперативними і консервативними методами. Лікування захворювань сітківки здійснюється в такій послідовності:

  1. Офтальмолог встановлює характер і причини захворювання. Діагностика включає перевірку гостроти зору, огляд очного дна, УЗД, контроль стану судин. Якщо проблеми з сітківкою викликані системним захворюванням, пацієнту рекомендуються консультації ендокринолога, невропатолога, інших профільних фахівців. Вибирається вид терапії.
  2. Терапевтичне лікування - полягає у лікуванні основного захворювання, підтримки судин сітківки, в тому числі процедура фотокоагуляції сітківки.
  3. Хірургічне лікування. Необхідне, коли сітківка травмована, наприклад, починає відшаровуватися або розірвалася.

 

Лазерне лікування сітківки ока за доступною ціною в Мукачеві

Записатися на огляд офтальмолога клініки «Vizis Exclusive» можна в будь-який час доби через онлайн-форму нашого сайту або з 9:00 до 16:00 за телефонами: +38 (03131) 4-30-33, +38 (050) 166-08-14.

Спеціалісти нашої офтальмології постійно проходять стажування за кордоном, беруть участь у професійних конференціях. Вони пройшли навчання в Італії, Індії, Данії, Франції, Австрії, Туреччині, Іспанії, Великій Британії. Тому ви можете бути впевнені в точності діагностики та ефективності лікування.

Телефонуйте!
 

Якщо у Вас виникли будь-які запитання, зв’яжіться з нами за номером +38 (050) 166 08 14