Лазерна корекція зору ЛАСИК (LASIK)

ЛАСІК- лазерний спеціалізований кератомілез - класична операція для інтрастромальний (глибокої) лазерної корекції зору, при якій спеціальним мікрохірургічним приладом - микрокератомом, попередньо формують поверхневий клапоть рогівки, що дозволяє працювати до лазерного випромінювання на поверхні рогової оболонки, а в її глубіне.Метод корекції LASIK значно скорочує період набору гостроти зору і післяопераційного дискомфорту в порівнянні з операціями ЛАСЕК і ФРК, де лазерна дія відбувається на поверховості рогівки. Повне відновлення зору відбувається протягом 5-7 днів.

Показання до ЛАСИК

Техніка лазерної корекції зору LASIK дозволяє виправити рефракційні порушення. Хірургічні методи рекомендують пацієнтам з наявними відхиленнями зору:
• При слабкій і середнього міопії (до 5.0 діоптрій)
• Астигматизм до 1.75 Д

Протипоказання

Є обмеження за віком пацієнтів, оптимальний вік - від 18 до 45 років. Небажано виконувати процедуру пацієнтам молодше 18 років.У період зростання і формування молодого організму відбувається становлення зорової системи. До повного становлення зору, а це не раніше 18 років, будь-яке втручання просто недоцільно. Консультація дитячого офтальмолога 

До проведення корекції зору Ласік протипоказані:

 • Прогресуюча короткозорість. Втручання можна виконувати при стабілізації зору, коли не фіксується падіння в період до 6-12 міс.
 • Дистрофія рогівки
 • Кератоконус
 • Відхилення в роботі імунної системи.
 • При початковій стадії вікової далекозорості у віці після 45 років результат відновлення може бути неповним, в зв'язку, з чим операція Ласіков не рекомендується.

Є обмеження за віком пацієнтів, оптимальний вік - від 18 до 45 років. Небажано виконувати процедуру пацієнтам молодше 18 років. У період зростання і формування молодого організму відбувається становлення зорової системи. До повного становлення зору, а це не раніше 18 років, будь-яке втручання просто недоцільно. Консультація дитячого офтальмолога 

Можливість проведення лазерної корекції ЛАСИК в кожному конкретному випадку встановлюється профільним фахівцем клініки Vizis після прийому і діагностики. Записатися на прийом 

Підготовка до операції ЛАСИК

Плануючи операцію ЛАСИК важливо враховувати наступні моменти:

 • Контактні лінзи змінюють форму рогівки, і її відновлення до нормального стану займе не менше 7 днів. Тому необхідно завчасно перейти на окуляри перед операцією.
 • За день до операції на очах перестаньте користуватися косметикою - і доглядає, і декоративною.
 • Незважаючи на малу інвазивність операції ЛАСИК краще подбати про те, хто буде вас супроводжувати після процедури додому.

Хід операції ЛАСИК

В процесі лазерної корекції Lasik ексимерний лазер діє на поверхневі шари строми рогівки, змінюючи її переломлення. За допомогою мікрокератома (спеціального приладу, що використовується при мікрохіругіі очі) попередньо формується найтонший клапоть з поверхневих шарів тканин рогівки товщиною 120-130 мікрон. Формування клаптя з подальшим його зрушенням дозволяє ексимерних лазерів працювати на глибшому шарі рогівки (стромі).
Після фотоабляція клапоть укладають на місце обробки. Такий метод має на головну мету - цілісність шару епітелію, що виконує природну захисну функцію. Больові відчуття зведені до мінімуму, виключені варіанти помутніння рогівки, спотворення предметів, мінімальний період відновлення зору.
Короткочасна лазерна операція на очі Ласік триває 10-12 хвилин.
При лазерних операціях рогівка людини починає правильно заломлювати промені і фокус променів фокусується на сітківці ока і тому людина бачить без окулярів і лінз.

Пiсляопераційний період

Коли лазерна корекція зору ЛАСИК (LASIK) завершена, в перші хвилини після операції пацієнт може відчувати печіння або відчувати відчуття чужорідного тіла, проте ці наслідки нетривалі. Може виникнути бажання потерти око, але робити це категорично заборонено.
Після операції ЛАСИК заборонено:

 • Значні фізичні навантаження і неконтактна спорт протягом 10-14 днів;
 • Використання косметики -  протягом 14 днів;
 • Контактні види спорту протягом 1-1,5 місяців.

Зір після лазерної корекції Ласік

Лазерна корекція зору Ласік легко і безболісно прибирає короткозорість слабкої і середнього ступеня, астигматизм слабкому ступені, далекозорість незначною мірою. В результаті безпечного втручання пацієнтові повертається відмінний зір. Ви отримуєте незалежність від окулярів і контактних лінз. Через добу пацієнти можуть вести звичний спосіб життя. Рекомендується утриматися пару днів від активного промивання очей. Повне відновлення зору після операції Lasik відбувається протягом 5-7 днів.

Ефективне лазерне відновлення зору в Мукачеві в центрі «Vizis Exclusive»

Дізнатися орієнтовні ціни на лазерну корекцію зору в клініці «Vizis Exclusive» в Мукачеві можна за телефонами:

+38 (03131) 4-30-33, +38 (050) 166-08-14.

Записуйтеся онлайн або телефонуйте!

Якщо у Вас виникли будь-які запитання, зв’яжіться з нами за номером +38 (050) 166 08 14