Атрофія зорового нерва Хвороби у дітей можуть протікати без симптомів і викликати тяжкі ускладнення. Своєчасне діагностування й лікування атрофії зорового нерва в Мукачеві дасть змогу зупинити захворювання та забезпечити умови для нормального розвитку дитини.

Атрофія зорового нерва – це поступове відмирання його волокон, яке призводить до спотворення інформації, що надходить від сітківки у мозок.

Види атрофії

Набута атрофія має три види: 

  • Первинна – викликає зблідніння диска зорового нерва, судини в сітківці звужуються.
  • Вторинна – викликає запалення зорового нерва, диск втрачає чіткі кордони.
  • Глаукоматозна – підвищується тиск усередині ока.

Причини атрофії зорового нерва у дітей

Захворювання буває вродженим, на що впливають спадковість, зовнішні й внутрішні фактори під час вагітності. Набуту атрофію викликають пухлини в мозку, вірусна інфекція, захворювання судин, інтоксикація організму, хвороби нервової системи.

Лікування атрофії зорового нерва у дітей у Мукачеві здійснює діагностичний центр Vizis Exclusive.

Характерними симптомами є нечіткість зображення або його дефективність:

  • поява темних плям у полі зору;
  • сліпота в половині поля зору;
  • звуження поля зору;
  • зниження гостроти зору.

Діагностика та лікування атрофії зорового нерва в Мукачеві

Перевірку починають з рентгену судин головного мозку й черепа. Здійснюють магнітно-резонансну томографію голови, беруть кров і сечу на аналіз. Після отримання потрібних даних роблять комплексне офтальмологічне обстеження.

Лікування зорового нерва в Мукачеві починається з діагностування в нашому центрі. Ми маємо потрібне обладнання, щоб точно визначити діагноз і швидко зупинити захворювання.

Важливо вчасно почати лікування, коли атрофія нерва перебуває на початковій стадії. Позбавити дитину від захворювання неможливо – можна лише вповільнити перебіг чи зупинити його на поточній стадії.

Спочатку фахівці знаходять причину атрофії та спрямовують зусилля на її усунення. Якщо хвороба з’явилася через інфекцію – призначають антибіотики, якщо через пухлину – консультують і лікують у онколога. Атрофія – це своєрідний маркер, який вказує на суттєві проблеми в організмі.

Після усунення першопричини дитині призначають фізіотерапію, препарати, які знижують проникність судин і розширюють їх. Іноді призначають рефлексотерапію.

Доступна ціна на лікування зорового нерва в Мукачеві

Про період лікування атрофії зорового нерва й ціну в Мукачеві можете дізнатися за контактним номером телефону, електронною поштою або безпосередньо в нашому центрі в робочий час.

Якщо у Вас виникли будь-які запитання, зв’яжіться з нами за номером +38 (050) 166 08 14